Šventiniu laikotarpiu pajuskite Kalėdų dvasią Anykščiuose!

Anykščiuose šventės ne tik baltos, pasipuošusios šviečiančiomis lemputėmis, bet ir pilnos pramogų ir įspūdžių.

Atgaivinkite ar susikurkite naujas tradicijas, išbandykite naujas veiklas, aplankykite parodas, pasirūpinkite Kalėdinėmis dovanomis, susitikite su Kalėdų seneliu Siauruko traukinyje, švęskite Naujųjų metų šventę Anykščiuose.

  • ANGELŲ MUZIEJUJE – SAKRALINIO MENO CENTRE (Vilniaus g. 11, Anykščiai) atidaroma VDA docento BENO NARBUTO kūrybos paroda „BALTI ŽENKLAI“

Daugiau informacijos apie parodą rasite:  

https://amenucentras.lt/balti-zenklai-beno-narbuto-kurybos-paroda/

  • Analogų neturinti Kalėdinė kelionė Lietuvoje spindinčiu Siauruku pas Kalėdų senelį!

Kelionė prasideda Anykščiuose. Stotyje keleivius pasitinka linksmieji nykštukai, kurie pakvies sušilti bei pasiruošti kelionei. Susėdę į Siauruko vagonus: Rudolfą, Kometą bei Griaustinį riedėsime 45 minutes link Troškūnų. Laukia nuotaikinga kelionė, laiško rašymas Kalėdų seneliui bei smagūs žaidimai! Atvykus į Troškūnus, autobusas keliautojus perkels į stebuklingus Troškūnų bažnyčios požemius, kur lauks jaukiai įsikūręs Kalėdinis miestelis. 

Išsamiau apie kelionę: 

https://siaurukas.eu/lietuvos-kaledinis-siaurukas-anyksciai-troskunai-anyksciai/

  • Pirmą kartą Anykščiuose – jaunosios kartos anykštėnų fotografų bendra kūrybos paroda „Laimės žiburio šviesoje“

Ši paroda – tai jauno žmogaus žvilgsnis į Laimės žiburio papėdėje įsikūrusius Anykščius bei anykštėnus. Parodoje bus eksponuojami po vieną aštuonių (mėgėjų ir profesionalų) fotografų darbai, kurie kartu sukurs savotišką švytėjimo tiltą. Tokie patys, bet visiškai skirtingi – pamatykite patys mūsų miestą jaunosios kartos kūrėjo akimis!

Daugiau apie parodą sužinosite: 

https://amenucentras.lt/fotografiju-paroda-laimes-ziburio-sviesoje/

  • Kalėdinė mugė Anykščių menų inkubatoriuje!

Mugėje rasite originalių, autorinių, rankų darbo, anykštėnų kūrėjų bei svečių sukurtų darbų, galėsite sudalyvauti AMI kūrybinėse dirbtuvėse, gerai praleisite laiką!

Sužinokite daugiau: 

https://www.menuinkubatorius.lt/renginiai/kaledine-muge-informacija-lankytojams-2/

  • Meduolių dekoravimo dirbtuvėlės  „Gradiali

Kvapniuosius meduolius dekoruosite įvairiaspalviu „rašalu“ bei ornamentais, taip sukurdami šventinę dovanėlę kupiną šilumos ir meilės! 

Lai sklindantys cinamono, kardamono, medaus, imbiero ir gvazdikėlių kvapai sukuria Šv. Kalėdų laukimo jausmą kiekvieno vaiko… ir suaugusio širdelėse. Kol mažieji kurs konditerinius šedevrus, tėvelių ir senelių lauks muzikinė dovana!

Išsamiau apie dirbtuvėles skaitykite čia: 

https://keliaukanyksciuose.lt/meduoliu-dekoravimo-dirbtuveles/

  • Kalėdinis Toks Kitoks miestelis

Miestelis Toks Kitoks yra vienintelė vieta, kurioje taip kitaip, neįprastai, pastatyti ir įrengti trys skirtingi namai, į kuriuos įėjus patirsite naujus pojūčius, nepatikėsite savo akimis ir pasidarysite smagiausias nuotraukas!

Daugiau apie neįprastus namelius:

https://tokskitoksmiestelis.lt

  • Žirgyno „Vilartas“ pramogos

Edukacija „Pažink žirgą“ skirta šeimoms ir grupėms žirgyne. Edukacijos metu iš arti susipažinsite su žirgais ir jų bruožais bei charakterio savybėmis, žirgų istorija ir sportu, jų inventoriumi. Edukacijos pabaigoje bus galima išbandyti jodinėjimą žirgu.  

Daugiau informacijos rasite:

http://www.vilartas.lt/ 

  •  „Nykščio Namai“ kviečia palydėti senuosius ir pasitikti Naujuosius metus kartu su dainininke KRISTINA JURE ir DJ Aurimas!

Vaišinsitės šaltais užkandžiais su vyno taure, rinksitės karštą patiekalą ir kelsite taurę putojančio vyno pasitinkant Naujuosius metus! Gėrėsitės fejerverkų šviesomis!

Daugiau informacijos apie renginį:

https://keliaukanyksciuose.lt/naujieji-metai-nykscio-namuose/

  • Naujųjų metų pasitikimas „Gradiali Anykščiai“– iki žvaigždžių ir atgal! 

Jūsų laukia žavusis vakaro vedėjas Mažvydas Šimkus su nuotaikinga programa ir elegantiškąja ir užburiančių naujametinių melodijų grupe „Vanilinis Dangus“! 

Šventinės programos pradžia 19:00 val.

Išsamiau skaitykite:

https://anyksciai.gradiali.com/2022/11/16/naujieji-metai-su-grupe-vanilinis-dangus/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.