adresas:

Paandrioniškio km., Andrioniškio sen., Anykščių raj

Parašykite:

info@pusutakas.lt

Paskambinkite:

+370 670 53465

Naršykite

www.pusutakas.lt

apie mus

Sodyba „Pušų takas“ įsikūrusi netoli Anykščių, šalia Andrioniškio miestelio, ant Šventosios upės kranto. Tai šiuolaikiškai įrengti pastatai su išskirtiniu eksterjeru įsilieję gražiame pušyne. Sodyboje Jus pasitiks Provanso stiliaus interjeras, erdvi pobūvių salė, komfortiški kambariai, skanus maistas ir puikus aptarnavimas Jūsų šventės metu ir gali būti pritaikyta: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams, įmonių renginiams, konferencijoms, seminarams, ramiam poilsiui su šeima, pirties, saunos malonumams.

Moderni ir tvarkinga sodyba
Patogus išplanavimas, kokybiškai ir provanso stiliumi įrengtas interjeras bei nuolatinė priežiūra ir tvarka paliks tik gerus įspūdžius.

Didelė banketinė salė
Banketams galime priimti iki 100 žmonių, o furšetų metu ir iki 200 žmonių. O personalo dėmesys ir aukšta aptarnavimo kokybė užtikrins sklandžią šventės ar renginio eigą.

Patogus pasiekiamumas
Nedidelis atstumas nuo rytų ir vidurio Lietuvoje įsikūrusių miestų leis Jūsų svečiams greitai ir patogiai pasiekti renginio vietą.

Nuostabus pušynas ir upė šalia
Unikali vieta sukuria puikią aurą, kurią įvertina visi čia pabuvoję. Atvykite ir įsitikinsite.

Skanus ir šviežias maistas
Profesionali virtuvės šefe gamina nuostabius patiekalus tik iš šviežių maisto produktų. Skanus maistas ir estetiškas jo pateikimas yra vienas svarbiausių dalykų, tad tam skiriame didžiausią dėmesį.

Patenkinti klientai
Jau 9-inti metai vykdoma veikla ir nuoširdus rūpinimąsis visais atvykstančiais sulaukia tik pačių aukščiausių bei geriausių atsiliepimų.